Technologie

SOCZEWKI POLIKARBONOWE Chronią oczy w 100% przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (UVA, UVB, UVC) Soczewki są bardzo lekkie i wytrzymałe. Charakteryzują się dużą wytrzymałością, mają zastosowanie w naszych kolekcjach sportowych jak również w okularach klasycznych.

FLASH MIRROR Powłoka lustrzana chroni przed promieniowaniem podczerwonym.

WIELOBARWNA POWŁOKA REVO Poza walorami estetycznymi zapewnia dodatkową ochronę zmniejszającą ilość światła docierającego do oczu.

POLARYZACJA SOCZEWEK TAC A bsorbuje, filtruje i odbija światło od poziomych płaszczyzn eliminując niepożądane refleksy, poprawiając jakość widzenia.

SOCZEWKI ANTYREFLEKSYJNE AR R edukują pojawiające się refleksy świetlne ograniczające czystość widzenia. Soczewki chronią przed nadmiernym promieniowaniem ultrafioletowym UVA, UVB, UVC.

SOCZEWKI ROZJAŚNIJĄCE Soczewki w kolorze żółtym poprawiają ostrość widzenia, kontrast i głębię obrazu. Okulary specjalistyczne doskonale nadają się dla kierowców, rowerzystów oraz do noszenia w złych warunkach atmosferycznych.

LEKKIE I ELASTYCZNE MATERIAŁY S tosowane w oprawkach okularów

PC MATERIAL Wysokie j jakości poliwęglan. Okulary są lekkie i komfortowe w użytkowaniu.

TR-90 Lekki i bardzo elastyczny materiał wykonany na bazie nylonu. Oprawki są wytrzymałe i bardzo lekkie Carbon Materiał wyjątkowy pod każdym względem. Niezwykle wytrzymały, lekki, odporny na uderzenia.

PEI ( Polieteroimid ) Wysokiej jakości tworzywo. Lekkie i bardzo elastyczne. Używane również w lotnictwie. Odporne na temperatury od -30 °C do 230 °C