Szukaj

Kategorie

Newsletter

Bądź zawsze dobrze poinformowany o ważnych zmianach, nowych produktach lub usługach oraz specjalnych ofertach w naszym sklepie. Zapisz się na darmowy biuletyn już teraz.

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Dane firmy

C-O SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

C-O SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres

Dembowskiej 3

05-822 Milanówek

Mazowieckie

Telefon
Fax

FIRMA: +48 22 7298254

Konto bankowe

Polski BS w Wyszkowie Centrala: 49 8931 0003 0737 4456 2000 0001

Dane firmy:

NIP: 5291823191

Regon: 381308079

KRS: 0000748640

Okulary do jazdy w nocy C-O

Prowadzenie samochodu w nocy lub podczas pogody ograniczającej widzenie (zachmurzone niebo, silne opady deszczu lub mgła), może wpłynąć negatywnie na jakość odbieranego obrazu. Kierowca wybierający się w nocną trasę jest narażony na wiele problemów, z którymi musi się mierzyć w trakcie podróży. Monotonna jazda, zwykle autostradą, często usypia, a jeśli w grę wchodzi słabe oświetlenie drogi, niełatwo o popełnienie błędu.

Okulary do nocnej jazdy pozwalają przede wszystkim poprawić komfort widzenia. Dzięki specjalnym soczewkom wszystko w zasięgu wzroku staje się jaśniejsze i wyraźnie ostrzejsze, dlatego oczy nie męczą się tak szybko, a dostrzeżenie potencjalnego bezpieczeństwa staje się realne.

Bez względu na to, czy prowadzisz samochód w nocy jedynie w sporadycznych przypadkach, czy jesteś zawodowym kierowcą, który często porusza się w trudnych warunkach, okulary do jazdy nocą zawsze warto mieć w zasięgu ręki.

Jak działają okulary do jazdy nocą?

Założenie stosowania takich okularów jest oczywiste - mają poprawić jakość widzenia w nocy, podczas gdy droga jest słabo oświetlona. Efekt ten został uzyskany poprzez wykorzystanie odpowiednich szkieł, które w znacznym stopniu ograniczają docieranie do oczu krótkich fal świetlnych. Tymi właściwościami cechują się szkła o żółtej lub pomarańczowej barwie, które finalnie przepuszczają jedynie promienie pomarańczowe, żółte i czerwone, sprawiając, że droga staje się jaśniejsza. Warto nadmienić, że takie okulary sprawdzą się równie dobrze w ciągu dnia, kiedy na zewnątrz jest pochmurno, pada deszcz albo drogę spowija mgła.

Pamiętaj, że na jakość widzenia wpływ mają również czyste szyby oraz odpowiednio ustawione reflektory samochodu, dobrze doświetlające jezdnię. Jeśli pominiesz któryś z tych elementów, okulary do nocnej jazdy na niewiele się zdadzą.

Wybierz dobre okulary do jazdy nocą!

Odpowiednio dobrany model powinien przede wszystkim pozytywnie wpływać na jakość obrazu odbieranego przez kierowcę, ale też charakteryzować się dużą wygodą. Istotną rolę odgrywają nie tylko soczewki, ale też ich oprawki. Dla zachowania jak największej wygody, warto wybierać spośród modeli, które będą stabilnie osadzone na głowie, a jednocześnie pozostaną na tyle luźne, by nie powodować ucisku i dyskomfortu. Bardzo ważne są zauszniki i nosek – ich odpowiednie wyprofilowanie oraz wysoka jakość materiałów wykorzystanych w procesie produkcji. Oprócz tego, że wpłynie to na komfort noszenia, jednocześnie sprawi, że okulary do jazdy nocą będą dobrze służyły przez długie lata. Nasze propozycje to gwarancja dobrej jakości, w przystępnej cenie.

Jeśli zależy Ci na zachowaniu bezpieczeństwa na drodze podczas prowadzenia samochodu, koniecznie kup okulary do jazdy w nocy.

Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Okulary do jazdy w nocy Box

Indeks katalogowy: OKU000001

34,90 zł 28,37 zł + 23% VAT
Dostępne
Sprawdź stan połączenia z internetem