Szukaj

Kategorie

Newsletter

Bądź zawsze dobrze poinformowany o ważnych zmianach, nowych produktach lub usługach oraz specjalnych ofertach w naszym sklepie. Zapisz się na darmowy biuletyn już teraz.

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Dane firmy

C-O SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

C-O SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres

Dembowskiej 3

05-822 Milanówek

Mazowieckie

Telefon
Fax

FIRMA: +48 22 7298254

Konto bankowe

Polski BS w Wyszkowie Centrala: 49 8931 0003 0737 4456 2000 0001

Dane firmy:

NIP: 5291823191

Regon: 381308079

KRS: 0000748640

Okulary do jazdy w dzień C-O

Prowadzenie samochodu wymaga dużego skupienia. Wzrok jest kluczowym elementem w zachowaniu pełnego bezpieczeństwa na drodze, dlatego tak ważne jest zadbanie o możliwie jak najmniejsze zmęczenie oczu. Często trudne warunki atmosferyczne, deszcz lub duże natężenie światła słonecznego, mogą negatywnie wpływać na komfort widzenia. 

Podczas prowadzenia samochodu i dla zachowania jak największego bezpieczeństwa, istotne są cztery elementy, bezpośrednio przekładające się na jakość odbieranego obrazu: czyste szyby, dobre wycieraczki, odpowiednio ustawione światła oraz okulary dla kierowcy. O ile pierwsze trzy warunki zdają się być dla większości oczywiste, o tyle z dobrych okularów korzysta niewielu prowadzących pojazdy, a to poważny błąd!

Kierowcy prowadzący samochód w pełnym słońcu zderzają się z odmiennymi problemami niż podczas jazdy w całkowitej ciemności, doświetlonej jedynie latarniami i reflektorami auta. Modele dostępne w naszym sklepie zostały podzielone na okulary do jazdy w dzień i w nocy. Wiąże się to ze światłem, które jest inne za dnia i inne o zmroku.

Okulary dla kierowców muszą również cechować się bardzo dużym komfortem. Bez względu na to, czy wybierasz się na krótki wypad za miasto, czy planujesz dłuższą trasę, źle dobrane okulary będą ciągle rozpraszały Cię podczas jazdy. Na wygodę noszenia okularów do samochodu ma wpływ kilka czynników. Przede wszystkim ich nosek powinien gwarantować dużą stabilizację podczas noszenia. Dobrze dopasowane zauszniki to połowa sukcesu. Jeśli zbyt luźno przylegają do głowy, okulary stale będą zmieniały swoją pozycję na twarzy, w przypadku ciasnego dopasowania, po kilkunastu minutach odczujesz ucisk, który z każdą chwilą będzie się potęgował.

Okulary dla kierowcy – jak wybrać?

Istotną rolę odgrywają same soczewki. Okulary zakładane do jazdy za dnia powinny posiadać przyciemniane szkła, bo poza odbijającym się światłem, samo jego natężenie i jasność otoczenia może być znacznym utrudnieniem w prowadzeniu samochodu. Jeśli szukasz dobrego rozwiązania do podróżowanie samochodem w nocy, warto zadbać o jak największy kontrast i ogólne rozjaśnienie otoczenia i w tym wypadku świetnie sprawdzą się okulary wykorzystujące żółte soczewki.

 

Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Okulary do jazdy w dzień Box

Indeks katalogowy: OKU000014

32,90 zł 26,75 zł + 23% VAT
Dostępne
Sprawdź stan połączenia z internetem