Gogle dziecięce

Bezpieczeństwo pociechy na stoku odgrywa wyjątkowo istotną rolę. Każdy rodzić wie, że jeśli jego dziecko nie jest odpowiednio chronione, trudno czerpać przyjemność z jazdy. Najmłodsi chętnie biorą przykład z dorosłych, dlatego warto wpajać mu pewne zasady poprzez dostarczenie odpowiednich wzorców.

Kiedy będziesz mieć pewność, że Twoja dziecko jest na tyle duże, aby spróbować jazdy na nartach, najpierw zadbaj o to, by wyposażyć je w niezbędnych ekwipunek. Gogle dziecięce spełniają dokładnie to samo zadanie, co w przypadku dorosłych. Chronią oczy przed wiatrem, zapewniają dobrą widoczność na stoku i ograniczają dyskomfort spowodowany opadami deszczu lub śniegu. To także osłona przed urazami mechanicznymi wzroku. Dzieci nie mają w zwyczaju przejmować się niepozorną gałązką, a podczas upadku nie starają się wyjść z niego bez szwanku. Brak takich odruchów może doprowadzić do urazów oczu, które często bywają opłakane w skutkach.

Nasze narciarskie gogle dla dzieci zostały dopasowane do ich potrzeb, aby zapewnić maksymalny komfort z jazdy i zagwarantować bezpieczeństwo.

Czym charakteryzują się gogle dziecięce?

Ze względu na to, że głowy najmłodszych są zdecydowanie mniejsze, nasze modele także zostały odpowiednio odchudzone. Ramka gogli jest węższa i krótsza, dlatego w pełni dopasuje się do niewielkiej twarzy. Pomimo tego, że opaska zakładana na tył głowy posiada regulację, ona także posiada mniejszą średnicę. Oprawa okularów charakteryzuje się drobniejszymi wymiarami, aby nie ograniczała pola widzenia.

Dzieci nie mają w zwyczaju nadmiernie dbać o powierzone im przedmioty, dlatego nasze gogle są wykonane z trwałych i dobrych jakościowo materiałów. Dostępne modele posiadają kilka wariantów kolorystycznych, zarówno jeśli chodzi o ramkę, jak i szybkę. Wszystkie gogle są wyjątkowo lekkie, aby nie powodowały dyskomfortu wywołanego ciężarem noszonym na głowie. Elastyczna gąbką, którą zostało wyścielone wnętrze okularów, zapewnia duży komfort, nawet podczas długich godzin spędzonych na stoku. Jest odporna na odkształcenia, dlatego gogle podłużą Twojemu dziecku tak długo, aż z nich nie wyrośnie.

Gogle narciarskie dziecięce - klasyczne wzornictwo i wygoda podczas zimowego szaleństwa

Dzieci preferują prostą, minimalistyczną formę. Stawiają raczej na komfort niż nietuzinkowy styl, więc gogle z naszej oferty można kupić w prostych wariantach kolorystycznych. Posiadamy modele, które przypadną do gustu tak samo chłopcom, jak i dziewczynkom.

Wybór odpowiednich gogli dziecięcych nie powinien być kompromisem pomiędzy wygodą i bezpieczeństwem. Modele z oferty naszego sklepu to gwarancja dużej trwałości, nieskazitelnego obrazu oraz wyjątkowej wygody. Kupując u nas, zyskujesz gwarancję, że Twoja pociecha pokocha jazdę na nartach i chętnie będzie korzystała z takiej formy ochrony oczu podczas zimowego szaleństwa, a szeroki wybór fasonów pozwoli na wybór wymarzonych gogli dla każdego dziecka.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (6)
Gogle dziecięce
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Gogle 2001A

Indeks katalogowy: GOG000003

29,90 zł 24,31 zł + 23% VAT / szt.
Dostępne

Gogle 2001B

Indeks katalogowy: GOG000004

29,90 zł 24,31 zł + 23% VAT / szt.
Dostępne

Gogle 2002A

Indeks katalogowy: GOG000005

29,90 zł 24,31 zł + 23% VAT / szt.
Dostępne

Gogle 2002B

Indeks katalogowy: GOG000041

29,90 zł 24,31 zł + 23% VAT / szt.
Dostępne

Gogle 2003A

Indeks katalogowy: GOG000007

29,90 zł 24,31 zł + 23% VAT / szt.
Dostępne

Gogle 2003B

Indeks katalogowy: GOG000008

29,90 zł 24,31 zł + 23% VAT / szt.
Dostępne