Gogle damskie

Wszystkie miłośniczki sportów zimowych docenią gogle damskie z naszej oferty. Ochrona oczu podczas zabawy na stoku to bardzo istotny element zimowego szaleństwa, dlatego nie można o nim zapominać. Zdajemy sobie sprawę, że dla kobiet wygląd zawsze ma znaczenie. Bez względu na to, czy wybierasz się na stok, czy tworzysz kreację na szaloną imprezę, ogólny efekt, jaki wywołuje stylizacja, ma wyjątkowo istotne znaczenie. Postanowiliśmy zatem połączyć niepowtarzalny design z funkcjonalnością i ochroną, jaką powinny zapewniać narciarskie gogle damskie.

Warto wspomnieć, że ochrona oczu dla narciarzy została sklasyfikowana według płci. Wybierając typowo damski model, znacznie zwiększasz swoje szanse na to, że będzie idealnie pasował do Twojej twarzy. Gogle damskie charakteryzują się przede nieco węższymi wymiarami, a przy tym ich oprawa traci trochę na swojej wysokości. W ten sposób doskonale dopasują się do kobiecej głowy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze damskich gogli?

Poza aspektami wizualnymi, liczy się też jakość wykonania i szczelna ochrona. W każdych goglach można wyróżnić elementy, wymagające dopasowania do kształtu głowy. Istotny jest zakres regulacji, który odpowiada za przyleganie całej konstrukcji do twarzy. Występuje w postaci elastycznej opaski, zakładanej na tył głowy. Prawidłowo dopasowane gogle są szczelnie osadzone na twarzy, jednak nawet podczas długiego noszenia, nie wywołują ucisku. Dobra wentylacja to równie ważna kwestia. Szusowanie po stoku wymaga nie lada wysiłku, a ciało zaczyna się pocić. Prawidłowe odprowadzanie wilgoci na zewnątrz zapewni komfortowe użytkowanie, a powierzchnia soczewek od strony twarzy nie będzie parować. Kształt szyby to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa na stoku. Gogle muszą zapewniać kąt widzenia wynoszący minimum 160 stopni. Ostatni punkt, to dopasowanie do kasku. Chociaż na stokach nie ma obowiązku jego noszenia, warto pamiętać, że zabezpieczenie głowy pozwala uniknąć urazu podczas upadku. Gogle powinny bardzo szczelnie dociskać do kasku, tworząc w ten sposób jednolitą barierę ochronną.

Wygoda, bezpieczeństwo, styl – takie właśnie są gogle narciarskie damskie z naszego sklepu!

Bez względu na to, czy jeździsz na desce, czy wybierasz narty, odpowiednie zabezpieczenie oczu powinno być kwestią priorytetową. Gogle damskie z oferty c-o.com.pl to brak kompromisów! Wybierając nasze gogle masz gwarancję, że zawsze będziesz w nich wyglądać świetnie, a jednocześnie zapewnisz sobie dobrą ochronę przed wiatrem, śniegiem i deszczem. Wszystkie dostępne produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i stworzone na potrzeby nowoczesnych sportsmenek. Każdy z oferowanych modeli zapewni pełne dopasowanie do kształtu twarzy. Specjalnie profilowana oprawa, wyścielona miękką, wygodną gąbką, jest gwarancją niezapomnianej przygody, jakie przeżyjesz na stoku. Dla nas liczy się tak samo styl, jak i bezpieczeństwo, dlatego możesz nam zaufać i wybrać gogle dostosowane do Twoich potrzeb.

Pokaż wyniki (0)
Gogle damskie

Brak produktów

Przepraszamy. Kategoria Gogle damskie nie posiada produktów.